Procedura

Chcą Państwo odzyskać podatek z Norwegii?
Z nami to bardzo proste!
Informujemy. Rozliczamy. Monitorujemy.
Gratulujemy!

Informujemy.
Kto może odzyskać podatek z Norwegii i w jakiej wysokości? Jakie dokumenty będą do tego potrzebne? Ile czasu potrzeba na odzyskanie podatku? Na te i inne pytania odpowiadamy wszystkim z Państwa w odniesieniu do konkretnej, osobistej sytuacji. Zawsze podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu możliwie najwyższy zwrot podatku z Norwegii.

Więcej o dokumentach niezbędnych do rozliczenia podatku znajdą Państwo tutaj:
Dokumenty – zwrot podatku z Norwegii.

Rozliczamy.

Po zapoznaniu się z Państwa dokumentacją, dokonujemy rozliczenia. Wypełniamy stosowne dokumenty i przejmujemy na siebie wszystkie formalności.

Wszystko gotowe. Prosimy tylko o parę podpisów i składamy w Państwa imieniu wniosek o zwrot podatku do norweskiego Urzędu Podatkowego – Skatteetaten. Ale na tym sprawa się nie kończy. Pozostajemy w dalszym ciągu do Państwa dyspozycji.

Monitorujemy.

Na rozliczenie wniosku przez norweskich urzędników czeka się nawet do kilku miesięcy. W tym czasie monitorujemy stan Państwa rozliczenia, odpowiadamy na ewentualne zapytania ze strony urzędu i czekamy razem z Państwem na decyzję podatkową. W razie niekorzystnej decyzji – od razu interweniujemy. Nasz udział w Państwa rozliczeniu norweskiego podatku kończy się dopiero wtedy, kiedy otrzymają Państwo pozytywną decyzję podatkową oraz wypłatę zwrotu podatku.

Gratulujemy!

Przelew środków na Państwa konto jest następstwem wydanej przez urząd decyzji podatkowej. Jest to informacja, która nas bardzo cieszy, ponieważ od tego momentu kwalifikują się Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu. Z nami odzyskanie podatku z Norwegii jest bardzo proste.

Dodaj komentarz